selteco Web Design Software

Selteco Full Suite

Kompletny pakiet do tworzenia stron www.

leaderboard

Raptor Web Designer

Jako główny składnik pakietu Raptor Web Designer pozwola na całkowitą swobodę w projektowaniu strony www bogatej w obraz i efekty animacji. Łatwość dodawania podstron z nową treścią i odnośników wewnątrz własnej witryny pozwala wydłużyć czas spędzany na stronie przez widza. Odpowiednie wpisanie fraz wyszukiwania pozwala na zwiększenie page ranku witryny i ułatwienie pracy przy pozycjonowaniu. Praca z Raptorem nie wymaga żadnej umiejętności programowania.

Alligator Flash Designer

Flash to dominujący standard dla treści interaktywnych i animowanych w internecie. Alligator Flash Designer pozwala na stworzenie animowanych stron www bogatych w efektowne przejścia pomiędzy stronami oraz elementy reagujące na najechanie myszą lub kliknięcie. Inne zastosowania to banery reklamowe, prezentaje multimedialne z dźwiękiem i filmami wideo, proste gry umieszczane bezpośrednio na stronie www bez konieczności ściągania ich na komputer oraz inne aplikacje, na przykład służące do wyliczania ofert handlowych lub symulacji.

Bannershop GIF Animator

Po stworzeniu swojej strony www czas ją rozreklamować za pomocą animowanych banerów. Ludzkie oko jest najbardziej wyczulone na ruch więc jeżeli już płacić za powierzchnię reklamową trzeba uważać, aby nie stracić wydanych pieniędzy. Mdły banner przejdzie bez echa i nikt w niego nie kliknie. Bannershop GIF Animator pozwala na wykorzystanie żywej kolorystyki i przyciągnięcie oka potencjalnego widza tak, aby klikalność banera była zmaksymalizowana.

Photo Lab

Praktycznie żaden projekt graficzny nie obędzie się bez zdjęć. Materiały źródłowe najczęściej trzeba obciąć, zmienić rozmiar, rozjaśnić, wyprostować, oczyścić z szumów, itd. Ważnym aspektem jest także optymalizacja zdjęc tak, aby strona otwierała się jak najszybciej. Photo Lab pozwala na błyskawiczną obróbkę wszelkich zdjęć i fotografii oraz przygotowanie ich do publikacji w internecie.

Button Maker

Niezbędny przy tworzeniu przycisków na stronę www, pozwala na szybkie uatrakcyjnienie tekstu stron www poprzez dodanie przycisków prowadzących do dalszych sekcji witryny, klawiszy do wypełniania formularzy, zamówień lub zgłoszeń. Tworzy przyciski o różnorakich kształtach i kolorach, do tworzenia głównej nawigacji strony lub podziału strony na sekcje.

FTP Client

Nie zwlekaj z utworzeniem nowej lub modernizacją starej strony www. Postaw na nowoczesny wygląd, obraz i interaktywność. Samo wklepanie tesktu w darmowe szablony nie załatwia sprawy gdyż dziś nikt nie ma czasu na czytanie i analizę przydługiej strony. Przeglądanie internetu staje się coraz szybsze, a przeciętny użytkownik wykonuje coraz więcej kliknięć na minutę. Wybierz Full Suite jeżeli chcesz dostarczyć atrakcyjną, zrozumiałą i przyciągającą wzrok treść na swoją stronę www.

Pozwala na bezpośrednie zalogowanie się do serwera www i zarządzanie plikami na stronie www poprzez wgrywanie nowych plików, zmiany nazw, zakładanie katalogów lub kasowanie niepotrzebnych plików. Program zapisuje profile połączeń tak, aby ułatwić logowanie do wielu serwerów www naraz.

Flash Screen Builder

Flash Screen Builder umożliwia konwersję dowolnego pliku Flash w formacie SWF na systemowy wygaszacz ekranu lub samouruchamialną prezentację Flash w formacie EXE, która uruchamia się w pełnym oknie.

Image Mapper

Pozwala na stworzenie mapy linków na dowolnym zdjęciu i dodanie tej mapy na własną stronę www. Do definicji obszarów aktywnych na kliknięcie służy kształt prostokątny, okrąg lub elipsa a także kształt niereguralny stworzony przy pomocy wielokąta. Do każdego linku przypisać można także podpowiedź wyskakującą w żółtym okienku, otwierającym się po najechaniu myszą na dany link.

Menu Maker

Program do tworzenia belek menu używanych w szczególności jako menu główne na stronie internetowej. Można zdefiniować wygląd i kolorystyką belki menu, dodać do każdego elementu podmenu, otwierające się po najechaniu myszą lub podmenu drugiego stopnia otwierające się po najechaniu na element podmenu. Menu Maker pozwala nie tylko na dodanie nowoczesnego menu zwiększającego interaktywność strony ale także oszczędza cenne miejsce na każdej podstronie, poprzez zgrupowanie nawigacji w menu głównym.

oPobierz teraz

© Copyright 2006-2019 Selteco Software, Rzymowskiego 53, 02-697 Warszawa, tel: +48 22 407 77 80, fax: +48 22 407 97 04
Ta strona została wykonana wyłącznie przy pomocy programów Raptor Web Designer, Photo Lab, Alligator Flash Designer i Button Maker